mapa strony   |

Sprawozdanie z imprezy siatkarskiej z OK Bychawa.


            W dniu 22.03.2013r. w sali gimnastycznej SdN w Dominowie, został rozegrany mecz towarzyski w piłkę siatkową z udziałem wychowanków Schroniska oraz uczestników Ośrodka Kuratorskiego Nr 1 w Bychawie.

            Do kibicowania sportowcom zaproszeni zostali wszyscy podopieczni SdN, którzy przybyli wspólnie z wychowawcami. Zebranych powitał Pan Kierownik Internatu, zrobiono pamiątkowe zdjęcia obu drużyn. Goście przywieźli prezent dla wszystkich chłopców w postaci pysznych cukierków.

            Organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy i czekolady dla najlepszych zawodników: atakującego, rozgrywającego i broniącego.

            Rozegrano łącznie 5 setów, w tym jeden (końcowy) do 15 punktów. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla drużyny SdN w Dominowie. Należy jednak zaznaczyć, że przeciwnicy przed rozgrywkami, odbyli tylko dwa krótkie treningi. Mimo to ich zaangażowanie, współpraca i wzajemna mobilizacja były bardzo widoczne i zasługiwały na uznanie.

            Po zakończonym turnieju Pan Kierownik Internatu (na prośbę Pani Kierownik OK), przekazał Gościom najistotniejsze informacje dotyczące specyfiki placówki oraz pokazał pomieszczenia grup wychowawczych. Wspólne spotkanie było kolejnym już przykładem zapoczątkowanej kilka lat temu współpracy Schroniska w Dominowie z Sądem Rejonowym w Lublinie z siedzibą w Świdniku – Zespołem Kuratorów Sądowych.

Drużyna Ośrodka Kuratorskiego nr 1 w Bychawie

Drużyna SdN w Dominowie