mapa strony   |

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE,......WIERNI PO PRZEGRANEJ!!

- Drużyna Mistrzów kibicuje drużynie hokeja

11 marca 2015 zasiedliśmy na trybunach Sanok Areny, aby kibicować drużynie Ciarko Sanok w drugim meczu fazy play -off  z GKS Tychy.  Dla większości z nas było to pierwsze zetknięcie z meczem hokejowym na żywo.

Tego wieczora Hokeiści Ciarko Sanok pokonali po emocjonującym do ostatnich sekund meczu GKS Tychy 3:2. Zwycięskiego gola zdobył na cztery minuty przed końcem spotkania Zenon Konopka. W tamtym momencie rozgrywek Sanoczanie prowadzili w rywalizacji 2:0.

Podczas spotkań hokejowych pada wiele bramek, a szala zwycięstwa przychyla się często wiele razy budując dramaturgię i emocje czasami do końca każdego spotkania i często dopiero w końcówce meczu przynosząc rozstrzygnięcie. To jeszcze bardziej czyni hokej wyjątkowym i spektakularnym sportem.

Kibicując w Sanok Arenie, przekonaliśmy się, że hokej na lodzie jest bardzo widowiskową dyscypliną sportu. Jest sportem zespołowym, dynamicznym, kontaktowym i wymagającym od zawodników specjalnych umiejętności.

27 marca Hokeiści Podhala Nowy Targ pokonali Ciarko Sanok 6:4 i sięgnęli po brązowe medale mistrzostw Polski, wygrywając całą rywalizację w stosunku 2:0. Dla drużyny z Podhala to ogromny sukces, zdobywając brąz podopieczni Marka Ziętary dokonali wręcz niemożliwego, biorąc pod uwagę przed sezonowe spekulacje.Dla byłych mistrzów Polski z Sanoka- lekcja pokory. Nam jako kibicom pozostaje jedno: DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PRZEGRANEJ!!

Więcej o rozgrywkach i polskiej lidze hokeja na :

http://www.hokej.net/

http://khsanok.net/start

E.M. :)