mapa strony   |

Snowboard vs narty - niedzielny pojedynek sportów zimowych.


Zajęcia sportowe są niezastąpionym narzędziem wychowawczym i ważnym środkiem w procesie resocjalizacji nieletnich. Jak przekonaliśmy się niejednokrotnie, dobrze zorganizowane zajęcia sportowe i rekreacyjne mają szereg walorów.

Regularnie uprawiane sporty zimowe są doskonałym sposobem na odprężenie oraz zredukowanie nagromadzonego w organizmie stresu. Między innymi z takich właśnie powodów niezwykle ważne jest to, aby sport uprawiać także zimą, kiedy organizm ludzki jest szczególnie mocno narażony na spadek dobrego samopoczucia oraz fizycznej kondycji. Sporty zimowe, takie jak snowboard czy narciarstwo są też doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Warto pamiętać także o tym, że w dzisiejszych czasach niektóre ze sportów zimowych uprawiane są przez coraz młodsze osoby, które doskonale się przy tym bawią, dbając jednocześnie o właściwą kondycję organizmu.

Idąc za ciosem zeszłorocznych zimowych wyczynów, także w tym roku wykorzystaliśmy sprzyjającą aurę, by kontynuować nasze zimowe zmagania sportowe. Na rozstrzygnięcie sporu o górowanie nart nad snowboardem poświęciliśmy niemal całą śnieżną niedzielę Oczywiście, pozostał on nierozstrzygnięty. Podczas gdy Adrian preferował płynną jazdę na nartach, Adrian - był niestrudzony w swoich wysiłkach  "okiełznania" deski snowboardowej. Obaj nasi wychowankowie Adrian i Adrian dzielnie stawiali czoła sportowemu wyzwaniu

Doskonałe warunki atmosferyczne sprzyjały śnieżnym zmaganiom, a zacięcie z jakim chłopcy rywalizowali w zimowych dyscyplinach było godne podziwu!

Dzień minął w aktywnym stylu i pozytywnej atmosferze. Sporty zimowe trafiają do naszej schroniskowej kroniki. Spór o górowanie nart nad snowboardem nie został rozstrzygnięty, więc odkładamy je na wspólną półkę gdzie gromadzimy doświadczenia, do których trzeba wrócić

PS. Mistrzem upadania i wstawania Anno Domini 2017 został Adrian  a który - pogłówkujcie sami 

E.M