mapa strony   |

"Dopóki piłka w grze".

Mecz piłki nożnej z Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej.


Środa 5 kwietnia zapowiadała się burzowo. W ferworze przygotowań na długo oczekiwaną wizytę Kleryków i Alumnów z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, gotowi byliśmy stawić czoła nie tylko wymagającemu przeciwnikowi, ale też zmiennej kwietniowej pogodzie. Na całe szczęcie, nasze obawy pozostały niespełnione na każdej płaszczyźnie  Pogoda była słoneczna, a mecz? Popatrzcie sami

Spotkanie rozpoczęliśmy krótką modlitwą zainicjowaną przez Gości. Zaraz potem rozległ się pierwszy gwizdek, który zasygnalizował rozpoczęcie wyrównanego jednogodzinnego spotkania. Ambitni Gospodarze stawili czoła doświadczonym Gościom.

Futbolowe spotkanie pokazało, że dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe Po zaciętej pierwszej połowie, w drugiej części spotkania nieco lepsi okazali się Gospodarze. Tego popołudnia udało nam się pokonać Gości wynikiem 7:4. Ale, to dopiero otwarcie sezonu naszych towarzyskich rozgrywek, znamy naturę rywala i choć wynik cieszy, nie przywiązujemy się do niego Wiemy, że darmo skóry nie oddadzą i o każdą piłkę trzeba swoje powalczyć.

Serdecznie dziękujemy Alumnom i Klerykom Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej za wizytę i pozytywne emocje, których dostarczyli nam we wspólnej sportowej rywalizacji.

Królem strzelców został Kuba, ale bramkę spotkania dla drużyny Gości zdobył nasz Bramkarz  ech czego się nie robi dla dobrej sportowej zabawy

E.M